Betclic i LVbet – porównanie bukmacherów

Betclic oraz LVbet to dwie czołowe firmy na rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Pierwsza z nich to znany i ceniony w całej Europie bukmacher, który we wrześniu 2018 roku otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju.

O LVbet gracze usłyszeli w maju 2016 roku, kiedy to firma ta otrzymała licencje i mogła od tego czasu działać w pełni legalnie i bezpiecznie na terenie naszego kraju.

Jeśli chodzi o bonusy i promocje to sprawa wygląda tak, że Betclic ma w swojej ofercie jeden bonus powitalny oraz całe mnóstwo okolicznościowych promocji przy okazji wielkich wydarzeń sportowych, jak np: mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej czy kwalifikacje olimpijskie siatkarzy.

Głównym ich bonusem jest tak zwany cashback, czyli pierwszy obstawiony kupon bez ryzyka do maksymalnej kwoty 500zł. Jeśli więc nie uda Ci się trafić i wygrać pierwszego kuponu, bukmacher zwróci Ci całą stawkę do 500zł.

W LVbet już na samym początku po rejestracji konta gracza otrzymujemy darmowe 20zł, następny bonus czeka na nas przy okazji pierwszej wpłaty – 100% więcej do 1000zł, a przy drugiej wpłacie mamy okazję zgarnąć dodatkowe 50% więcej do 500zł.

Jak widzimy oferty tych dwóch bukmacherów są warte uwagi i godne polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *